کیفیت ما ضمانت ماست

محصولات منبع دوجداره دارای ضمانت
و خدمات پس از فروش می باشند.
------------------------------------------
تماس با ما | مشاوره رایگان

بهترین طراحی بهترین کیفیت بهترین قیمت منبع دوجداره

قیمت منبع دوجداره

ضمانت منبع دوجداره

نصب منبع دوجداره

منبع دوجداره

مشاوره خرید منبع دوجداره

طراحی منبع دوجداره

ساخت منبع دوجداره

منبع دوجداره یا مخزن دوجداره چیست؟

منبع های دوجداره همان طور که مشخص است تشکیل شده از دو تا ورقه دوجداره که جنس این ورقه ها هم از گالوانیزه فولادی می باشد.که در قسمت داخلی آن آب شهری و در بین استوانه داخلی و بیرونی آبگرم حرارتی موجود می باشد.منبع دو جداره از نوع مبدل های حرارتی غیر مستقیم می باشد.دقت کنید که این منبع ها برخلاف منبع های کویل دار که از دونوع افقی و عمودی تشکیل شده اند این منبع های دوجداره فقط یک نوع افقی هستند و معمولا در موتور خانه های ساختمان های کمتر از10واحد استفاده می شوند.
افت فشار بسیار کم در منبع های دوجداره این کمک را می کند که بتوان آبگرم مصرفی 4طبقه از ساختمان وفقط با یک لوله برگشت و بدون احتیاج به پمپ نگه داشته شود.استفاده از این منبع ها باعث می شود که اگر باعث خرابی مثلا سوراخی یا باعث نشتی بین دو جداره شود معمولا تعمیر اساسی آن سخت و دشوار است.اگر جدار داخلی منبع سوراخ شود آب به سیستم گرمایشی ساختمان.نفوذ کرده و در نتیجه آب از منبع انبساط باز در پشت بام ساختمان سراریز می شود.

حجم منبع دوجداره

مخزن هایی که در شرکت ها تولید می شوند حجم های متفاوتی دارند از200تا2000لیتر متغیر می باشد.برای اینکه میزان دقیق حجم را بدانیم باید اطلاعاتی را مانند  تعداد افراد ساکن.تعداد شیر های مصرفی…..را داشته باشیم.توجه داشته باشید که حجم منبع های دوجداره به صورت استاندارد تعریف شده است ولی می توان با توجه به نیاز مشتری سفارش سازی کرد .

جنس منبع دوجداره

همانطور که گفیتم جنس این ورقه ها گالوانیزه از نوع گرم می باشد دلیل گرم بودن آن این است که قطعه را در داخل مذاب می گذارند.استفاده از ورق گالوانیزه گرم در منبع های دوجداره ضروری است و کمک به کیفیت بهتری برای جوشکاری کردن و اینکه این گرم بودن ورق باعث می شود که گالوانیزه از بین نرود.

اجزای منبع دوجداره شامل موارد زیر می شوند

هر منبع دوجداره یک مجرای آب سرد دارد که از آب شهری به موتورخانه ها انشعاب داده شده است.یک عدد شیر فلکه و یک عدد شیر هم برای این کار احتیاج است استفاده از این دو مورد برای این است که شیر یک طرفه از برگشت آب گرم منبع به سیستم لوله کشی جلوگیری می کند و شیر فلکه هم برای قطع آب ورودی در مواقع ضروری می باشد.
یک مجرای تخلیه باید در قسمت پایین منبع باشد که نصب آن مثل نصب شیر سماور می باشد.
.یک مجرای ورودی داریم ک در قسمت فوقانی منبع وجود داردو آب گرم ک وارد می شود بعد از گردش در اطراف منبع و انجام عملیات تبادل حرارتی.از طریق مجرای آب گرم در قسمت پایین منبع است به دیگ مورد نظر برمی گردد.
.شیراطمینان که اگر زمانی حرارت آب به حد مجاز رسید بطور خودکار این شیر باز می شود و از انفجار جلوگیری می کند.
.شیر هواگیری که وظیفه هواگیری را برعهده دارد که این شیر به صورت دستی و خودکار می باشد و روی مجرای ورودی آب گرم از دیگ به جداره مخزن دوجداره نصب می شود.

چگونگی نصب و لوله کشی منبع های دوجداره

منبع های دوجداره را در داخل موتور خانه ها و بالاتر از دیگ های منبع و جایی که لوله ها ساخته شده باشند نصب می شوند.این پایه ها طوری ساخته می شوند که تحمل و استحکام کافی را برای نگهداری داشته باشند.

گارانتی (خدمات پس از فروش )منبع های دو جداره

منبع های دو جداره دارای پلاک ،ظرفیت منبع،ضخامت ورق،تاریخ ساخت منبع و  دارای شماره سریال نیز می باشد که بر اساس استاندارد های مطلوب 3الی 5سال گارانتی دارند که این گارانتی بر اساس ضخامت ورق داده می شود.

طراحی و ساخت منبع دوجداره آبگرم

ساخت منابع دوجداره آب گرم، به شکل افقی یا همان خوابیده است و اغلب در موتورخانه های مرکزی ساختمان ها معمولا با تعداد واحد کمتر از ده، نصب و مورد استفاده قرار می گیرند.
قیمت منبع دوجداره آب گرم، در قیاس با قیمت منبع کویلی افقی یا قیمت منبع کویل دار عمودی ارزان تر است و علاوه ب این ،عدم نیاز به پمپ سیرکولاتور، برای گردش آب گرم در جداره گرم کننده کننده، از طرف دیگر، باعث شده است که همچنان در بازار تاسیسات ایران مورد اقبال قرار گیرد.
علاوه بر این افت فشار بسیار کم در منبع دوجداره کمک می کند که بتوان آب گرم مصرفی را تا چهار طبقه و فقط با یک لوله برگشت و بدون پمپ گرم نگه داشت.

معایب منبع دوجداره

می توان گفت که مشکل و ایراد اصلی استفاده منبع دوجداره آب گرم ، این است که در صورت بروز یک سوراخ یا نشتی کوچک در بین دو جداره داخلی و خارجی، معمولاَ امکان تعمیر آن وجود نداشته و تعمیر اصولی آن، سخت و دشوار است.
در صورت سوراخ شدن جدار داخلی منبع دوجداره، آب به سیستم گرمایشی ساختمان، نفوذ کرده و در نتیجه آب از منبع انبساط باز در پشت بام ساختمان سر ریز می شود.

نصب منبع دوجداره آب گرم

منبع دوجداره  در داخل موتورخانه مرکزی ساختمان و بالاتر از دیگ، روی پایه ای که معمولا ساخته شده از لوله است، نصب می شود. پایه باید طوری ساخته شود که استحکام لازم را یا به خودی خود و یا با اتصال و تکیه دادن به دیواره های اطراف داشته باشد تا بتوان از افتادن آن پیشگیری کرد.

اجزای سازنده منبع دو جداره آب گرم

هر منبع دوجداره شوفاژ یک مجرای آب سرد در ناحیه زیرخود دارد که از آب شهری ورودی به موتوخانه منشعب می شود. یک عدد شیرفلکه و یک عدد شیر یک طرفه نیز برای این انعشاب مورد نیاز است. وظیفه و کارکرد شیر یک طرفه از برگشت آب گرم منبع به سیستم لوله کشی جلوگیری کرده و شیر فلکه هم به منظور قطع آب ورودی در مواقع ضروری، نصب و استفاده می شود.
مجرای برگشت آب گرم جداره منبع به دیگ که در قسمت تحتانی منبع واقع است.
یک مجرای تخلیه در قسمت زیرین منبع که به شکل نصب یک عدد شیر سماوری است.
مجرای ورودی آب گرم که در قسمت فوقانی منبع واقع بوده و آب گرم ورودی از این دریچه، بعد از گردش در اطراف منبع و انجام تبادل حرارتی، از طریق مجرای برگشت آب گرم که در پایین منبع است، به دیگ بر می گردد.
شیر اطمینان نصب شده بر روی قسمت فوقانی منبع تا در مواقع فراگذشت درجه حرارت از حد مجاز، به طور خودکار باز شده و از انفجار منبع جلوگیری می کند.
مجرای آب گرم رفت مصرفی که در قسمت فوقانی منبع واقع است و هدایت آب گرم مصرفی را به داخل ساختمان برعهده دارد.
شیر هواگیری دستی یا خودکار که روی مجرای ورود آب گرم از دیگ به جداره منبع دوجداره نصب شده و وظیفه هواگیری را بر عهده دارد.

نکات مهم و لازم هنگام خرید منبع دوجداره

 • توجه به ضخامت ورق و گارانتی ارائه شده توسط شرکت سازنده
 • توجه به محدودیت های ابعادی ورودی درب موتورخانه و امکان سنجی حمل ایمن و اسقترار آن در مکانی مناسب
 • توجه به استفاده از عدسی با ضخامت ورق بیشتر
 • توجه به پارامترهایی چون ظرفیت و ابعاد منبع دوجدارهتوجه به حداقل ارتفاع لازم بین بالای منبع تا سقف موتورخانه که در حدود ۳۰ سانتی متر می باشد

پوسیدگی و خوردگی منبع دوجداره

آسیب پذیرترین نقاط منبع دوجداره از نظر پوسیدگی و خوردگی، ناحیه عدسی مخزن است که به کشیدگی و ترک های بسیار ریز در ساخت عدسی ها برمی گردد که موجب متحمل شدن تنش های زیادی در این ناحیه می شود. و استفاده از عدسی با ضخامت ورق بیشتر، می تواند عمر منبع را تا ۵ سال بیشتر افزایش دهد.

منبع دوجداره مخزن شوفاژ

تمام منابع دوجداره تولیدی شرکت شوفاژ مخزن دارای ۵ سال ضمانت و خدمات پس از فروش می باشند .
چنانچه در زمینه انتخاب منبع مناسب، خرید و یا نصب و راه اندازی منبع دو جداره آب گرم به دنبال بهترین راه حل ها هستید، با ما در تماس باشید تا همکاران ما در واحد فنی، با بهره گیری از تجربه و دانش روز خود، بالاترین سطح کیفی تاسیسات موتورخانه را برای شما عزیزان به ارمغان آورند.

اسید شویی منبع دوجداره

مقایسه منبع دوجداره و کویل دار

مشاوره رایگان | استعلام قیمت | سفارش منبع |خرید منبع

آماده ارائه خدمات قبل از خرید به شما مشتریان عزیز می باشیم.

با توجه به نوسان قیمت ها ، لطفا قبل از سفارش و خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید . ما آماده پاسخ گویی و شنیدن نظرات شما هستیم.

آمار

0

منبع دوجداره تولید شده

0

مشتری

0

در حال ساخت

0

خدمات پس از فروش

Customer Reviews

برای خرید و سفارش دادن منبع آبگرم ساختمان خود می توانید با شماره های تماس درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان خرید استفاده نمایید.

قیمت منبع دوجداره

منبع دوجداره 500 لیتر

ریال 0

قیمت منبع دوجداره

منبع دوجداره 400 لیتر

ریال 0 1

قیمت منبع دوجداره

منبع دوجداره 300 لیتر

ریال 0 1

قیمت منبع دوجداره

منبع دوجداره 200 لیتر

ریال 0 1

قیمت منبع دوجداره

فروش ویژه

منبع دوجداره 1200 لیتر

ریال 0

قیمت منبع دوجداره

فروش ویژه

منبع دوجداره 1000 لیتر

ریال 0

قیمت منبع دوجداره

منبع دوجداره 800 لیتر

ریال 0

قیمت منبع دوجداره

منبع دوجداره 600 لیتر

ریال 0

قیمت منبع دوجداره

ویدیو منبع دوجداره

پخش

سوالات متدوال منبع دوجداره

منبع دوجداره یا مخزن دوجداره چیست ؟⭐

منبع دوجداره یکی از انواع مبدل های حرارتی غیرمستقیم می باشند که در آن یک سیال که به عنوان واسط انتقال حرارت است(آب در سیستم گرمایشی ساختمان) در معرض تماس مستقیم با سطح گرمایشی(که در سیستم حرارت مرکزی، دیگ است)، انرژی گرمایی را جذب کرده و آن را به آب گرم مصرفی ساختمان انتقال می دهد.

منبع دوجداره بهتر است یا منبع کویل دار ؟⭐

جواب این سوال می تواند وابسته به پارامترهای مختلفی مانند ظرفیت استفاده، مکان استفاده، زمان استفاده، مصرف ساکنین یک ساختمان، هزینه و یا دیگر موارد باشد

چگونه برای خرید یا ساخت منبع دوجداره مشاوره رایگان بگیریم ؟⭐

ابتدا کافیست ،فقط از فضایی که می خواهید منبع دوجداره را نصب کنید ،برای ما عکس و ابعاد فضای مورد نظر را ارسال کنید.

سپس با توجه به عکس فرستاده شده و ابعاد داده شده و تعداد واحد موذد نظر ،تخمینی از هزینه بر اساس محاسبات انجام شده ارسال می کنیم.

چگونه قیمت منبع دوجداره را استعلام بگیریم و سفارش دهیم ؟⭐

برای استعلام قیمت می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و یا واتس آپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.09124358607

چه نکاتی مهمی را قبل از خرید مخزن دوجداره باید بدانیم؟⭐

منبع دو جداره از یکی از ساده ترین روش های تولید آبگرم بهداشتی می باشد ، منبع دو جداره یک مبدل حرارتی آب به آب می باشد
برای انتخاب صحیح منبع دوجداره برای هر واحد مسکونی در حدود ۱۲۰ تا ۱۵۰ لیتر در نظر گرفته می شود.
منبع دو جداره باید از جنس گالوانیزه مطابق با استاندارد های طراحی و ساخت تولید شوند، و دارای ضمانت بدنه باشند
به هنگام خرید و سفارش ، علاوه بر کنترل ابعادی منبع ،به وزن منبع نیز برای محاسبه قیمت توجه فرمایید.
قیمت منبع دوجداره تمامی تولید کننده مخازن دوجداره و دیگر مبدل های حرارتی از حاصلضرب وزن منبع در قیمت تمام شده ورق به دست می آید.
هرچه ضخامت ورق بیشتر باشد به طور طبعی وزن منبع نیز بیشتر شده و وبه دنبال آن افزایش قیمت خواهیم داشت.

سوالی دارید ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای
  ‫5/5 (1 امتیاز )